Лисаков Жоғарғы Тобыл тарихы мен мәдениеті мұражайы
Нашар көретіндерге арналған нұсқа
«Менің балалық шағымның қаласы»

Құрметті Лисаков қаласының тұрғындары мен қонақтары!

Лисаков музейі Лисаков қаласының 50 жылдығына арналған «Менің планетам - Лисаков қаласы» жоба аясында жүзеге асырылып жатқан  «Менің балалық шағымның қаласы»  онлайн-акцияның басталғаны туралы хабарлайды.

Біз осы тақырыбындағы әр форматтағы фотосуретерді күтеміз.

Әрбір фотосуретте бейнеленген адамның тегі, аты-жөні, жасы көрсетілген ілеспе мәтіні болуы керек және түсірілген орны, суретке түсірілген жылы. Суретті музейге әкелген адамның байланыс телефоны да қажет.

Ақпаратты Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. электронды поштасына жіберуге болады немесе музейге әкелуге болады. (Мира көшесі 32 (МҮ ғимараты, кіреберіс оңтүстік жағынан).

Фотосуреттер 2021 жылғы 7 маусымнан 25 шілдеге дейін қабылданады. Маусым-шілде айларында олар Лисаков музейінің әлеуметтік желілерінде орналастырылады.

Жеңімпаздарды жариялау және оларды марапаттау 2021 жылы 30 шілдеде Лисаков музейінде өтеді.